Zbigniew Boniek gościem Cafe Futbol na PGE Narodowym

Transmisja Cafe Futbol od godziny 11 na Polsat Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl.

W kolejnej odsłonie Cafe Futbol skupimy się na reprezentacji Polski. Wprost z PGE Narodowego podsumujemy zwycięstwo Biało-Czerwonych z Andorą oraz przyjrzymy się kadrze przed meczem z Węgrami. Gośćmi Bożydara Iwanowa będą Zbigniew Boniek, Artur Wichniarek oraz Roman Kołtoń. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W programie podsumujemy zwycięstwo Polaków nad Andorą (4:1). Wyjazdowa wygrana oznacza, że podopieczni Paulo Sousy mogą być pewni udziału w barażach o mundial w Katarze. W reprezentacji zadebiutował też Matty Cash. Jak wypadł i czy będzie rozpatrywany w kategorii zawodnika pierwszego składu? O tym i nie tylko porozmawiamy po piątkowym spotkaniu.

Przed nami również ważne, a zarazem ostatnie spotkanie w tych eliminacjach. Na PGE Narodowym Polacy podejmą Węgrów. Nasi rywale nie liczą się już w walce o awans, jednak są mocniejszym rywalem niż piątkowy przeciwnik. Biorąc pod uwagę fakt, że Anglicy ostatnie spotkanie grają z San Marino, szanse naszych piłkarzy na pierwsze miejsce są tylko teoretyczne. Czy zatem możemy spodziewać się najsilniejszej jedenastki w poniedziałkowym meczu?

W programie przeniesiemy się również na trening reprezentacji. Prosto ze stadionu Legii Warszawa podejrzymy, jak przebiegają przygotowania do spotkania z Węgrami. Z tej okazji porozmawiamy z rzecznikiem prasowym PZPN Jakubem Kwiatkowskim.

W naszym studiu na Stadionie Narodowym nie zabraknie gości. W dyskusji wezmą udział były prezes PZPN Zbigniew Boniek, były reprezentant Polski Artur Wichniarek oraz nasz ekspert Roman Kołtoń.