PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Projekt Warszawa. Transmisja TV i stream online

Siatkówka
PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Projekt Warszawa. Transmisja TV i stream online
fot. Cyfrasport

W 7. kolejce PlusLigi Asseco Resovia Rzeszów zmierzy się z Projektem Warszawa. Która z ekip wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Transmisja meczu Asseco Resovia Rzeszów - Projekt Warszawa w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Od początku sezonu podopieczni trenera Alberto Giulianiego przeplatają dobre mecze z tymi słabszymi. W sobotę przed rzeszowskim gwiazdozbiorem kolejny trudny sprawdzian. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Osłabiony GKS Katowice pokonał Cerrad Enea Czarnych Radom

 

- Ciągle uważam, że potencjał naszego zespołu jest przeogromny. Musimy w każdym z setów wywierać ogromną presję na przeciwniku, do czego mamy wielkie możliwości - podsumował libero Asseco Resovii Rzeszów Paweł Zatorski. 

 

Wydaje się, że możliwości są duże, a potencjał Asseco Resovii Rzeszów jeszcze większy. Naszpikowany  gwiazdami zespół z Rzeszowa chce walczyć o najwyższe cele w tym sezonie. Tymczasem bilans po sześciu kolejkach wynosi 3:3, co na pewno jest sporym rozczarowaniem, patrząc na to, że rzeszowianie przegrali chociażby z GKS Katowice. 

 

Zupełnie inaczej sytuacja prezentuje się po stronie brązowych medalistów mistrzostw Polski z sezonu 2020/2021. Trzecie miejsce w ligowej tabeli oraz zwycięstwo nad Jastrzębskim Węglem pokazuje, że podopieczni trenera Andrei Anastasiego będą celować w miejsce w strefie medalowej. Czy to się uda? To zweryfikuje już sezon, ale początek siatkarskich rozgrywek warszawianie na pewno mogą zaliczyć do udanych. 

 

Transmisja meczu Asseco Resovia Rzeszów - Projekt Warszawa w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek o godz. 14:45. 

PS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie