El. MŚ 2022: Portugalia - Serbia. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Portugalia i Serbia zmierzą się w niedzielę w spotkaniu eliminacji piłkarskich mistrzostw świata 2022. Relacja i wynik na żywo od godziny 20.45 na Polsatsport.pl.

Sytuacja przed ostatnią kolejką w grupie A jest niezwykle ciekawa. Zarówno liderująca Portugalia, jak i druga w tabeli Serbia mają na swoim koncie 17 punktów. W niedzielę rozstrzygnie się więc to, która z tych drużyn bezpośrednio awansuje na przyszłoroczny mundial, a która będzie musiała powalczyć w barażach.

W pierwszym meczu tych drużyn padł remis 2:2. Mecz zakończył się jednak sporą kontrowersją, gdyż sędzia w ostatniej akcji meczu nie uznał - jak się wydawało po powtórkach - prawidłowo strzelonego gola przez Cristiano Ronaldo. Z racji tego, że arbiter nie miał do dyspozycji systemu VAR, bramka nie została uznana. CR7 wściekł się i zszedł z boiska, rzucając opaską kapitańską.

Znacznie korzystniejszy bilans bramkowy przed rewanżowym meczem mają Portugalczycy. Co najmniej remis w spotkaniu z Serbią da więc im awans na mistrzostwa świata w Katarze.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Portugalia - Serbia od godziny 20.45 na Polsatsport.pl.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie