PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel. Relacja i wynik na żywo

W drugim niedzielnym meczu PlusLigi ekipa Ślepska Malow Suwałki podejmie Jastrzębskiego Węgla. Zdecydowanymi faworytami tego starcia są przyjezdni. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Suwałczanie u progu rozgrywek mogą "pochwalić się" bilansem dwóch zwycięstw oraz czterech porażek. Jedna z wygranych miała miejsce niedawno, bo tydzień temu w wyjazdowej rywalizacji ze Stalą Nysa. Wówczas zawodnicy z północy kraju pokonali miejscowych 3:1.

Ślepsk zajmuje 11. miejsce i ma sześć punktów - dziesięć mniej od będącego wiceliderem tabeli Jastrzębskiego Węgla. Mistrzowie Polski w siedmiu spotkaniach pięciokrotnie triumfowali, ale ostatnio schodzili z parkietu przegrani. Lepsi bowiem okazali się wicemistrzowie kraju - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, która we własnej hali wygrała bez straty seta.

Podrażnieni porażką jastrzębianie zrobią wszystko, aby wrócić na zwycięską ścieżkę i nie stracić kontaktu z liderującą ZAKSĄ, do której tracą obecnie trzy "oczka". W ostatnim starciu ze Ślepskiem drużyna z Górnego Śląska wygrała u siebie 3:0. Warto jednak zaznaczyć, że dwa pierwsze sety tamtej konfrontacji kończyły się po grze na przewagi. Dopiero w trzeciej partii gospodarze pokazali prawdziwą moc. Czy tym razem będzie podobnie i niżej notowani suwałczanie postraszą faworyta?

Relacja i wynik na żywo meczu Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel od godz. 17:30 na Polsatsport.pl.