Polska - Węgry. Dominik Szoboszlai kontuzjowany. Nie zagra w meczu z Polakami

Piłka nożna
Polska - Węgry. Dominik Szoboszlai kontuzjowany. Nie zagra w meczu z Polakami
Fot. PAP
Dominik Szoboszlai nie wystąpi w poniedziałkowym meczu eliminacji mistrzostw świata Polska - Węgry.

Dominik Szoboszlai nie wystąpi w poniedziałkowym meczu eliminacji mistrzostw świata Polska - Węgry. Zawodnik RB Lipsk i lider reprezentacji Węgier doznał kontuzji uda.

Węgry będą musiały sobie poradzić bez jednego ze swoich kluczowych zawodników. W meczu Polska - Węgry nie wystąpi Dominik Szoboszlai. Zawodnik reprezentujący kraj Madziarów oraz RB Lipsk doznał kontuzji uda, w związku z czym jego występ będzie niemożliwy.


ZOBACZ TAKŻE: Polska - Węgry. Żadna inna drużyna nie strzeliła nam tylu bramek, co oni

Szoboszlai jest liderem węgierskiej kadry i uchodzi za jeden z największych talentów pochodzących z tego kraju. W ostatnim spotkaniu z San Marino zdobył dwie bramki. W rozwoju jego kariery przeszkadzają kontuzje. Pomocnik nie wystąpił na ostatnich mistrzostwach Europy właśnie z powodu urazu.

 

Węgrzy nie mają już szans na kwalifikacje do katarskich mistrzostw świata. Nasi najbliżsi rywale zajmują czwarte miejsce z 14 punktami na koncie. Polacy plasują się na drugiej pozycji z dorobkiem 20 punktów. Liderem grupy I są Anglicy z 23 punktami.

 

Mecz Polska - Węgry zostanie rozegrany 15 listopada o godz. 20:45 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Transmisja spotkania rozpocznie się o godz. 20:35 w Polsacie Sport Premium 1.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie