Jak nie popełnić literówki?! Problem Chemika Police przed pierwszym meczem Ligi Mistrzyń! (WIDEO)

Siatkówka
Jak nie popełnić literówki?! Problem Chemika Police przed pierwszym meczem Ligi Mistrzyń! (WIDEO)
fot.
Iga Wasilewska wcieliła się w rolę dziennikarki.

Grupa Azoty Chemik Police rozpocznie zmagania w Lidze Mistrzyń z węgierską drużyną o szalenie trudnej nazwie. Polski klub wykorzystał to, by w ciekawy sposób rozpromować to wydarzenie. Na Twitterze mistrzyń Polski pojawiło się wideo, w którym w rolę dziennikarki wcieliła się Iga Wasilewska.

Marketing mistrza Polski stoi na naprawdę wysokim poziomie, co udowadniał już wiele razy, prezentując kreatywne nagrania zapowiadające transfery i ciekawe wydarzenia. Tym razem pomysłodawcy przeszli jednak samych siebie.

 

Postanowili zapowiedzieć pierwszy mecz w europejskich pucharach, wykorzystując szalenie trudną nazwę klubu, z którym będzie rywalizował Chemik, czyli Fatum Nyiregyhaza.

 

ZOBACZ TAKŻE: Puchar CEV: Dramat IBB Polonii Londyn. Prawdopodobnie zostanie ukarana walkowerem!

 

Nagranie rozpoczyna się w studiu telewizyjnym, gdzie prezenter zapowiada materiał dziennikarki, a w tę rolę wcieliła się Iga Wasilewska. Środkowa Chemika poszukiwała choć jednej osoby, która nie popełniłaby błędu przy zapisie nazwy rywala. Wykorzystała do tego nawet ukrytą kamerę.

 

 

Pomysł z pewnością zasługuje na medal. Czy swoją dobrą grą zasłużą na niego też siatkarki z Polic?

 

Długą i trudną drogę rozpoczną przed własną publicznością 24 listopada właśnie z ekipą Fatum Nyiregyhaza. Początek meczu o godzinie 18:00. Transmisja w Polsacie Sport od godziny 17:50.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie