Eksperci przed galą Polsat Boxing Promotions 3: Ihosvany Garcia ma dużo do stracenia

Sporty walki
Eksperci przed galą Polsat Boxing Promotions 3: Ihosvany Garcia ma dużo do stracenia
fot. Polsat Boxing Promotions
Eksperci wypowiedzieli się przed galą Polsat Boxing Promotions 3

Podczas programu "Koloseum" eksperci rozmawiali na temat gali Polsat Boxing Promotions 3. W walce wieczoru Ihosvany Garcia zmierzy się z Przemysławem Gorgoniem.

Pierwszy na temat nadchodzącej gali wypowiedział się Fiodor Łapin.

 

- Na pewno nie zabraknie ciekawych walk. Konfrontacja Gorgoń - Garcia zapowiada się bardzo dobrze. Zawalczy też młodzież. Oni jeszcze nie kalkulują, tylko wychodzą się bić. To jest w tym fajne - stwierdził.

 

ZOBACZ TAKŻE: Ihosvany Garcia zdradził, co motywuje go przed walką z Przemysławem Gorgoniem

 

Głos zabrał także Igor Jakubowski.

 

- Dla mnie Garcia i Marcin Siwy są faworytami swoich pojedynków. Natomiast przed Nico Zdunowskim, Remigiuszem Runowskim i Gracjanem Królikowskim ciężkie przeprawy. Obserwowałem walki ich przeciwników. Oni potrafią boksować. Prezentują typowo ukraiński styl, gdzie nie ma przestojów i cały czas trzeba być tempie. Jeżeli Polacy przejdą przez te walki, to będzie dla nich dobra lekcja na przyszłość - ocenił.

 

Podczas gali Polsat Boxing Promotions 3 na ringu pojawi się trzech młodych pięściarzy z Polski. O ich pojedynkach opowiedział Przemysław Saleta.

 

- Jeżeli weźmie się pod uwagę, że oni mają po 18 lat, to jest to odważne prowadzenie zawodnika. Swoje drugie pojedynki mieli nieco łatwiejsze. Teraz to będzie kolejny test. Nie będą to walki ze starymi wyjadaczami, którzy pokonaliby ich doświadczeniem. Ich przeciwnicy też mają po dwa starcia na koncie i na pewno przyjadą tu po wygraną. Według mnie Garcia jest faworytem, ale nie uważam, że przed nim łatwy pojedynek. Siwy będzie miał przewagę. Chociaż jego rywal ma w rekordzie kilku bardzo dobrych pięściarzy, to ostatnie walki przegrywał przed czasem. Garcia ma dużo do stracenia, a Gorgoń jeszcze więcej do wygrania. Znając Przemka, to da z siebie wszystko - powiedział.

 

 

Transmisja gali Polsat Boxing Promotions 3 w niedzielę od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight, od godziny 20:00 w Polsacie Sport Extra oraz na Polsat Box Go.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie