Katarzyna Zillmann zdradziła, jakiej drużynie piłkarskiej kibicuje

Inne
Katarzyna Zillmann zdradziła, jakiej drużynie piłkarskiej kibicuje
fot. PAP
Katarzyna Zillmann przyznała, że kibicuje Arsenalowi.

Katarzyna Zillmann wraz z Agnieszką Kobus-Zawojską, Martą Wieliczko i Marią Sajdak zostały nominowane w 87. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca Roku. 26-letnia wioślarka z Torunia w rozmowie z Jerzym Mielewskim i Łukaszem Kadziewiczem przyznała, że interesuje się futbolem. - Niektórzy lubią włączyć sobie serial, a ja wolę poczytać sobie informacje o Arsenalu - zdradziła.

Zillmann wraz z koleżankami podczas igrzysk olimpijskich w Tokio zdobyła srebrny medal w czwórce podwójnej. Dzięki temu wioślarki znalazły się w gronie 20 sportowców nominowanych w 87. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu.


Co ciekawe, zawodniczka AZS UMK Energa Toruń jest sympatyczką piłki nożnej. W miarę możliwości śledzi Premier League, któta jest jej ulubioną ligą.


- Piłkę nożną traktuję jako odskocznię od ciężkich obowiązków. W taki sposób się resetuję. Niektórzy lubią włączyć sobie serial, a ja wolę poczytać sobie informacje o Arsenalu - powiedziała.


Torunianka przyznała, że jej wielkim niespełnionym marzeniem jest obejrzenie meczu "Kanionierów" na żywo.


- Chciałabym bardzo zobaczyć kiedyś Emitares Stadium. Po igrzyskach olimpijskich miałam takie plany. Niestety przez pandemię nie udało mi się tam pojawić - podsumowała.

 

 

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie