Zarobki Cristiano Ronaldo. Ile zarabia? Majątek Ronaldo

Piłka nożna
Zarobki Cristiano Ronaldo. Ile zarabia? Majątek Ronaldo
fot. PAP
Cristiano Ronaldo w barwach reprezentacji Portugalii.

Kapitan reprezentacji Portugalii Cristiano Ronaldo jest najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie z rocznymi dochodami na poziomie ponad 100 mln euro, szacują rodzime media. Wskazują, że godna podziwu jest też wartość nieruchomości i aut Portugalczyka.

Lizboński dziennik "Correio da Manha" wskazuje w czwartek, że łączna wartość rozsianych po całym świecie domów i rozmaitych nieruchomości napastnika Manchesteru United opiewa na kwotę 27 mln euro.

 

ZOBACZ TAKŻE: Robert Lewandowski myśli o transferze? Odbył rozmowę z Mattym Cashem

 

"36-letni piłkarz ma wiele nieruchomości w różnych zakątkach świata, m.in. w Nowym Jorku, Turynie, Marbelli i Madrycie” - przypomniał portugalski dziennik online Sapo, wskazując, że część luksusowych apartamentów Cristiano Ronaldo posiada też na rodzinnej Maderze oraz w Lizbonie, gdzie zaczynał swoją zawodową karierę piłkarską.

 

Portal przypomina, że Ronaldo w klasyfikacji ekonomicznego magazynu "Forbes" znajduje się na pierwszym miejscu wśród piłkarzy z łącznymi wpływami na poziomie 107 mln euro. Około 60 mln otrzymuje w ramach wynagrodzenia za grę w piłkę, zaś 47 mln euro z reklam.

 

Portugalskie media wskazują, że godna podziwu jest też zawartość posiadanych przez Portugalczyka garażów. Obecnie znajduje się w nich 20 luksusowych aut o łącznej wartości około 26 mln euro.

 

Rodzime media, powołując się na doniesienia brytyjskiego dziennika "The Sun", wskazują, że portugalski piłkarz może mieć obecnie zdeponowanych na kontach bankowych około 432 mln euro.

 

BS, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie