Liga Mistrzyń: Grupa Azoty Chemik Police - Fatum Nyíregyháza. Transmisja TV i stream online

Siatkówka
Liga Mistrzyń: Grupa Azoty Chemik Police - Fatum Nyíregyháza. Transmisja TV i stream online
fot. Grupa Azoty Chemik Police

W pierwszej kolejce tegorocznych zmagań Ligi Mistrzyń mistrz Polski zmierzy się z Fatum Nyíregyháza. Czy Grupa Azoty Chemik Police jest w stanie pokonać Węgierki? Transmisja meczu na Polsat Sport oraz Polsat Box Go.

Przed podopiecznymi trenera Jacka Nawrockiego pierwszy sprawdzian w rozgrywkach Ligi Mistrzyń. Przed Policzankami naprawdę trudne zdanie, bo obok Fatum Nyíregyháza w grupie E znalazły się takie zespoły jak: Imoco Volley oraz serbski ŽOK Ub. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Marcelo Mendez kandydatem na selekcjonera siatkarskiej reprezentacji Polski

 

W Tauron Lidze są liderkami tabeli. A jak zatem będzie prezentować się sytuacja na arenie europejskiej? Takie pytania mogą zadawać sobie sympatycy klubu z Polic, który już w środę po raz pierwszy w tym sezonie zmierzy się w spotkaniu Ligi Mistrzów. Niewiadomych jest wiele, ale jedno jest pewne, policzanki dadzą z siebie wszystko, aby udanie zainaugurować udział w tych prestiżowych rozgrywkach. 

 

Na arenie krajowej obecne mistrzynie Polski radzą sobie bardzo dobrze. Po dziewięciu kolejkach zespół z Polic ma na swoim koncie osiem zwycięstw i zaledwie jedną porażkę, plasując się na pierwszym miejscu w tabeli. Wydaje się, że forma podopiecznych trenera Jacka Nawrockiego jest ustabilizowana, a kolejne dobre występy ligowe rozbudzają apetyty nie tylko na zwycięstwa na krajowym podwórku, ale również i europejskim. 

 

Czy policzankom uda się udanie zainaugurować rozgrywki Ligi Mistrzyń? Czy gra we własnej hali pomoże mistrzyniom Polski? Jakim wynikiem zakończy się to spotkanie? 

 

Transmisja meczu na Grupa Azoty Chemik Police - Fatum Nyíregyháza Polsat Sport oraz Polsat Box Go. Początek o godzinie 17:50. 

PS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie