SuperLega: Sir Safety Conad Perugia - Leo Shoes PerkinElmer Modena. Transmisja TV i stream online

Siatkówka
SuperLega: Sir Safety Conad Perugia - Leo Shoes PerkinElmer Modena. Transmisja TV i stream online
fot. Cyfrasport

W 8. kolejce SuperLegi Sir Safety Conad Perugia z Wilfredo Leonem na czele, zmierzy się z Leo Shoes PerkinElmer Modena. Który z włoskich gigantów okaże się lepszy w tym starciu? Transmisja spotkania na Polsat Sport oraz Polsat Box Go.

Nie tylko ligowe rozgrywki w Polsce prezentują się niezwykle ciekawie. Włoska SuperLega również obfituje w wiele zaskakujących zwycięstw i sensacyjnych porażek, czyniąc walkę o medale jeszcze bardziej ciekawym widowiskiem. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Marcelo Mendez kandydatem na selekcjonera siatkarskiej reprezentacji Polski

 

W środowym spotkaniu na szczycie ósmej kolejki Sir Safety Conad Perugia zmierzy się z innym gigantem światowej siatkówki - Leo Shoes PerkinElmer Modena. W obu zespołach możemy oglądać prawdziwe gwiazdozbiory najlepszych siatkarzy na świecie. Obecność takich nazwisk jak chociażby: Matthew Anderson, Sebastián Solé czy Wilfredo Leon gwarantuje widowiska na najwyższym poziomie. 

 

Mimo, że w tabeli sytuacja i miejsce prezentują się trochę gorzej niż w przypadku gospodarzy środowego meczu, to skład podopiecznych trenera Adrei Gianiego prezentuje się równie fenomenalnie. W drużynie są obecne takie postaci jak: Bruno Rezende, Earvin N’Gapeth czy  Nimir Abdel-Aziz.  Siódme miejsce w ligowej tabeli i bilans 3-3 nie jest na pewno wymarzonym rozpoczęciem nowego sezonu, ale Modena i tak jest jedną z drużyn braną pod uwagę w kontekście walki o najwyższe cele. 

 

Środowe starcie będzie niezaprzeczalnie hitem 8. kolejki włoskiej SuperLegi. Która z drużyn okaże sią lepsza? Czy można w tym spotkaniu mówić o jakichkolwiek niespodziankach? Czy Perugia dalej pozostanie jedyną niepokonaną ekipą w lidze? 

 

Transmisja spotkania Sir Safety Conad Perugia - Leo Shoes PerkinElmer Modena na Polsat Sport oraz Polsat Box Go. Początek od godziny 20:30. 

PS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie