Polsat Boxing Promotions 4: Jak wyglądało nagrywanie spotu promocyjnego? (WIDEO) 

Sporty walki
Polsat Boxing Promotions 4: Jak wyglądało nagrywanie spotu promocyjnego? (WIDEO) 
Fot. Polsat Sport
Zawodnicy grupy Polsat Boxing Promotions, w tym bohaterowie niedzielnej gali w Toruniu, pojawili się w we wtorek w Starej Papierni.

Zawodnicy grupy Polsat Boxing Promotions, w tym bohaterowie niedzielnej gali w Toruniu, pojawili się w we wtorek w Starej Papierni w Konstancinie-Jeziornej, gdzie wzięli udział w nagraniach spotów promocyjnych do kolejnych gal. 

Ihosvany Garcia, Marcin Siwy, Gracjan Królikowski i Remigiusz Runowski swoje ostatnie walki stoczyli 21 listopada podczas Polsat Boxing Promotions 3. Minęło zaledwie dni od gali w Toruniu, a pięściarze już myślą o kolejnych wyzwaniach. Przygotowania mają miejsce nie tylko na sali treningowej, ale także na planie filmowym, gdzie jak wspominają - czują się bardzo dobrze. 
 
- Nagrywamy spot promocyjny. Jest to dla mnie nowe doświadczenie, robię to pierwszy raz w życiu, ale jestem szczęśliwy - powiedział Garcia.
 
Przed kamerą stanęli także pięściarze znani z poprzednich edycji gal PBP - Konrad Kaczmarkiewicz, Kewin Gibas i Radomir Obruśniak. Na nagraniach pojawił się także Paweł Czyżyk, który podpisał kontrakt z grupą promotorską PBP. 
 
- Jesteśmy w Starej Papierni, gdzie wszystko wygląda bardzo fajnie i jest klimat - dodał Czyżyk.
 
PZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Eksperci o gali KSW Colosseum 2

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie