Polscy siatkarze idą jak burza w mistrzostwach Europy! Kolejny rywal bez szans

Reprezentacja Polski siatkarzy do lat 18 kapitalnie spisuje się na trwających w Armenii mistrzostwach Europy Wschodniej.

Reprezentacja Polski siatkarzy do lat 18 kapitalnie spisuje się na trwających w Armenii mistrzostwach Europy Wschodniej. Biało-Czerwoni po zwycięstwach z Białorusią oraz Łotwą, tym razem bez straty seta pokonali Ukrainę.

Przypomnijmy, że na inaugurację podopieczni Macieja Bartodziejskiego uporali się z Białorusinami, wygrywając 3:0. Taki sam rezultat nasi zawodnicy powtórzyli z Łotwą, natomiast w czwartek ich rywalem była Ukraina. Wynik? Kolejny triumf bez straty seta.

Dominacja Biało-Czerwonych nie podlegała dyskusji. W każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła Polacy byli lepsi - zwłaszcza w bloku. Ukraińcy mieli problem w ataku, natomiast nasi zawodnicy świetnie wyprowadzali kontrataki. Rywale ze wschodniej części Europy tylko w trzeciej partii doszli do bariery 20 punktów.

Kolejnym przeciwnikiem Polaków będzie Estonia. To spotkanie już 26 listopada.

Polska - Ukraina 3:0 (25:18,25:16,25:20)