Dariusz Dziekanowski: Dariusz Mioduski ośmiesza siebie i Legię Warszawa

Piłka nożna
Dariusz Dziekanowski: Dariusz Mioduski ośmiesza siebie i Legię Warszawa
fot. CyfraSport

Dariusz Dziekanowski nie miał litości dla Dariusza Mioduskiego, który tuż przed spotkaniem Leicester City - Legia Warszawa w Lidze Europy poinformował o chęci zatrudnienia Marka Papszuna. - Jeżeli na godzinę przed tak ważnym meczem, jak ten z Leicester w 5. kolejce Ligi Europy, prezes wysyła takie oświadczenie, to jest to amatorstwo. To się w głowie nie mieści - powiedział Dziekanowski.

Tuż przed meczem w 5. kolejce LE, Dariusz Mioduski na oficjalnej stronie internetowej mistrza Polski odpowiedział na pytanie, czy chce zatrudnić Marka Papszuna w roli trenera pierwszego zespołu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Legia Warszawa chce zatrudnić Marka Papszuna

 

- Mogę potwierdzić, że chcemy się porozumieć ze szkoleniowcem i jego sztabem. Jeśli nie będzie możliwe zatrudnienie go zimą, to jesteśmy gotowi poczekać do końca sezonu. Uważam, że Marek Papszun przy odpowiednich warunkach do pracy, które w Legii są, jest obecnie najlepszym kandydatem, by rozwinąć nasz zespół w najbliższych latach - powiedział właściciel klubu ze stolicy.

 

Słowa Mioduskiego skomentowali eksperci w studiu Polsatu Sport. Zarówno Tomasz Hajto, jak i Maciej Żurawski ostro zareagowali na wypowiedź prezesa mistrza Polski, ale najbardziej gorzkie słowa padły z ust Dariusza Dziekanowskiego, który w przeszłości występował w Legii.

 

- Nieodpowiednie osoby, po amatorsku prowadzą ten klub. Zatrudniają trenerów, z których większość, to trenerzy przegrani. Zawodnicy nie grają na miarę możliwości. Legia najlepiej płaci, Legia robi najlepsze transfery, więc powinniśmy wymagać od Legii, żeby była najlepsza w kraju - powiedział Dziekanowski.

 

- Jeżeli na godzinę przed tak ważnym meczem, jak ten z Leicester w 5. kolejce Ligi Europy, prezes wysyła takie oświadczenie, to jest to amatorstwo. To się w głowie nie mieści (...) Prezes ośmiesza ten klub, ośmiesza siebie i niepoważnie traktuje współpracowników - dodał ekspert Polsatu Sport.

 

Dyskusja w załączonym materiale wideo.

 

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie