Cafe Futbol po losowaniu baraży MŚ 2022

Piłka nożna
Cafe Futbol po losowaniu baraży MŚ 2022
Fot. Polsat Sport
Transmisja Cafe Futbol w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Reprezentacja Polski zmierzy się z Rosją w pierwszym meczu baraży o awans do przyszłorocznych mistrzostw świata. Wyniki losowania będą głównym tematem najnowszego wydania magazynu "Cafe Futbol" Gośćmi Przemysława Iwańczyka będą Jacek Zieliński, Marek Jóźwiak i Tomasz Hajto. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W programie pojawi się wypowiedź selekcjonera Paulo Sousy na temat rezultatu losowania. Z kolei Maciej Rybus i Wojciech Kowalewski podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat reprezentacji Rosji. Wyniki losowania w swoim materiale podsumuje Szymon Zaworski. 

 

Przedstawimy również wizytówkę "Sbornej" w materiale przygotowanym przez Łukasza Siudaka. Połączymy się również z Piotrem Piotrowiczem - byłym trenerem Hammarby, który opowie o nastrojach w Szwecji po losowaniu. Przypomnijmy, że jeśli Polacy pokonają Rosjan, w finale ścieżki B zmierzą się ze zwycięzcą pary Czechy - Szwecja. 

 

Ponadto wyemitujemy materiał Bożydara Iwanowa, który odwiedził szkółkę Leicester City. Nie zabraknie również dyskusji na temat występu mistrza Polski w spotkaniu z "Lisami". 

 

Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl.

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie