Fortuna 1 Liga: Chrobry Głogów - Arka Gdynia. Relacja i wynik na żywo

Rywalem Chrobrego Głogów w meczu 19. kolejki Fortuna 1 Ligi będzie Arka Gdynia. Czy ekipa z Gdyni przerwie serię porażek? Relacja i wynik na żywo meczu Chrobry Głogów - Arka Gdynia na Polsatsport.pl.

Chrobry ma na swoim koncie 22 punkty, przez co plasuje się na 11. miejscu w ligowej tabeli. Warto jednak przypomnieć, że piłkarze z Głogowa mają jeszcze jedno zaległe spotkanie. W swoim ostatnim meczu podopieczni Ivana Djurdjevicia przegrali z Zagłębiem Sosnowiec 2:3.

Arka odniosła porażki w swoich dwóch poprzednich spotkaniach. Najpierw gdynianie ulegli Sandecji Nowy Sącz 2:3. Następnie lepsza od nich okazała się ekipa Zagłębia Sosnowiec. Ryszard Tarasiewicz i jego piłkarze na pewno będą chcieli przerwać tę serię porażek w nadchodzącym starciu. Arka po 18 meczach ma na koncie 26 "oczek" i zajmuje dziewiąte miejsce.

Pierwsze starcie Chrobrego z Arką w tym sezonie zakończyło się triumfem głogowian 2:0.

Relacja i wynik na żywo meczu Chrobry Głogów - Arka Gdynia na Polsatsport.pl. Początek od godziny 12:40.