Tauron 1 Liga: Lechia Tomaszów Mazowiecki - BKS Visła Proline Bydgoszcz. Transmisja na Polsatsport.pl

Siatkówka
Tauron 1 Liga: Lechia Tomaszów Mazowiecki - BKS Visła Proline Bydgoszcz. Transmisja na Polsatsport.pl
fot. PLS
W niedzielne popołudnie dojdzie do ciekawie zapowiadającego się starcia w ramach rozgrywek Tauron 1 Ligi pomiędzy Lechią Tomaszów Mazowiecki a BKS-em Visłą Proline Bydgoszcz.

W niedzielne popołudnie dojdzie do ciekawie zapowiadającego się starcia w ramach rozgrywek Tauron 1 Ligi pomiędzy Lechią Tomaszów Mazowiecki a BKS-em Visłą Proline Bydgoszcz. Transmisja na Polsatsport.pl.

Lechia plasuje się na ósmym miejscu z bilansem sześciu zwycięstw oraz pięciu porażek. Drużyna z Tomaszowa Mazowieckiego po trzech wygranych z rzędu przegrała u siebie z AGH-em Kraków 2:3 i traci do swoich niedzielnych adwersarzy cztery punkty.

 

Zobacz także: Polski rozgrywający kontuzjowany! Siatkarza czeka dłuższa przerwa

 

Bydgoszczanie znajdują się na czwartej lokacie i rozegrali jeden mecz mniej od Lechii. BKS odniósł w dziesięciu spotkaniach aż osiem zwycięstw i jest niepokonany od trzech starć. Ekipa znad Brdy wygrała kilka dni temu u siebie z Legią Warszawa 3:0.

 

Ostatni raz oba zespoły spotkały się 30 stycznia tego roku. Wówczas doszło do pięciosetowej rywalizacji, która padła łupem bydgoszczan. Jak będzie tym razem?

 

Transmisja meczu Lechia Tomaszów Mazowiecki - BKS Visła Proline Bydgoszcz od godz. 16:00 na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie