Kuriozalny gol z połowy boiska! Bramkarz Widzewa skarcony za odwagę (WIDEO)

W meczu Widzewa z Wisłą padła rzadko spotykana bramka!

Spotkanie 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski Widzew Łódź – Wisła Kraków (1:3) dostarczyło kibicom sporo emocji. Walka trwała do ostatnich sekund, a zakończył ją kuriozalny gol w doliczonym czasie gry.

Do przerwy 1:0 prowadził Widzew, a gola strzelił Dominik Kun. W drugiej połowie skuteczniejsi byli piłkarze Wisły. Wyrównał Brown Forbes, a w końcówce dwa trafienia dołożył Jan Kliment.

Pierwszą bramkę zdobył w 87. minucie. Widzew ruszył do odrabiania strat, a w doliczonym czasie gry w pole karne gości powędrował nawet bramkarz Jakub Wrąbel. Wykorzystał to Kliment, który ruszył na bramkę rywali i tuż za połową boiska zdecydował się na strzał. Piłka doturlała się do bramki i w ten niecodzienny sposób padła bramka na 1:3...