MŚ piłkarek ręcznych 2021: Rosja - Kamerun. Relacja i wynik na żywo

Piłka ręczna

Rosja i Kamerun zmierzą się w meczu "polskiej" grupy B mistrzostw świata piłkarek ręcznych. Jak mistrzynie olimpijskie poradzą sobie w starciu z Kamerunkami? Relacja i wynik na żywo meczu Rosja - Kamerun od godz. 18:00 na Polsatsport.pl.

Przed nami wielkie emocje w mistrzostwach świata piłkarek ręcznych, a konkretnie czas na starcie Rosja - Kamerun w meczu "polskiej" grupy B. O ile faworyt w tym meczu jest klarowny, tak wynik może mieć ogromne znaczenie dla sytuacji Polek w fazie grupowej, które w pierwszej kolejce zmierzą się z Serbią.

 

ZOBACZ TAKŻE: MŚ piłkarek ręcznych 2021: Polska - Serbia. Transmisja TV oraz stream online


Aktualne mistrzynie olimpijskie, które w Hiszpanii występują pod flagą własnej federacji, rozpoczynają walkę o mistrzostwo świata od spotkania z reprezentacją Kamerunu. Nikt nie wyobraża sobie, by mecz mógł zakończyć się innym wynikiem niż wygrana Sbornej. Piłkarki z Afryki są bowiem najsłabszym zespołem grupy B. Nikt jednak nie powinien odbierać im szans przed rozpoczęciem spotkania, bowiem sport widział już wiele niespodzianek. Czy Kamerun doprowadzi do sensacji? Przekonamy się już w piątkowy wieczór.


Relacja i wynik na żywo meczu Rosja - Kamerun od godz. 18:00 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Przybylski: Ręce opadają

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie