II liga: Lech II Poznań – Znicz Pruszków. Relacja i wynik na żywo

Lech II Poznań – Znicz Pruszków to mecz 20. kolejki eWinner 2. ligi. Gospodarze będą faworytem tej konfrontacji. Kiedy spotkanie? O której godzinie? Relacja na żywo z meczu Lech II – Znicz na Polsatsport.pl. (Mecz został odwołany z powodu złego stanu boiska).

Lech II Poznań ma na koncie 32 punkty (9 zwycięstw – 5 remisów – 5 porażek) i jest szósty w tabeli. Poprzednia kolejka przyniosła wyjazdowe zwycięstwo 2:1 nad Wisłą Puławy.

Znicz Pruszków zajmuje czternaste miejsce w tabeli eWinner 2. ligi; ma na koncie 23 punkty (5 zwycięstw – 8 remisów – 6 porażek). W poprzednim meczu zremisował na własnym boisku 0:0 z GKS Bełchatów.

W pierwszym spotkaniu obu drużyn w obecnym sezonie (3. kolejka) Znicz przegrał u siebie z Lechem II 0:1. Jedyną bramkę zdobył Siergiej Kriwiec. Mecz rozgrywany 13 sierpnia został przerwany po pierwszej połowie z powodu awarii oświetlenia i dokończony dzień później.

Relacja na żywo z meczu Lech II Poznań – Znicz Pruszków w niedzielę 5 grudnia o godzinie 12.00 na Polsatsport.pl.

Uwaga! Mecz w tym terminie został odwołany z powodu złego stanu boiska.