Sławomir Majusiak nie żyje. Wstrząsające okoliczności śmierci i wzruszający wpis córki

Inne
Sławomir Majusiak nie żyje. Wstrząsające okoliczności śmierci i wzruszający wpis córki
fot. PAP

Nie żyje utytułowany lekkoatleta, Sławomir Majusiak. Miał 57 lat. Zmarł w wyniku obrażeń odniesionych po upadku z dachu kamienicy. Sportowca, w najnowszym, wzruszającym wpisie w mediach społecznościowych, pożegnała jego córka. - Tato, to nie tak miało się skończyć - rozpoczęła Julia Dutkiewicz. Wcześniej wyjawiła, że jej tata zmagał się z depresją.

Wielka tragedia w Ostrowie Wielkopolskim. Późnym popołudniem, 5 grudnia, Sławomir Majusiak spadł z dachu czterokondygnacyjnej kamienicy, której był właścicielem, na miejski deptak. Nie udało się uratować jego życia, zginął na miejscu. Ciało zabezpieczono do sekcji zwłok.

 

CZYTAJ TAKŻE: Plebiscyt PS i Polsatu: Sylwetka Malwiny Kopron

 

Jak podaje "Przegląd Sportowy", niewykluczone, że były lekkoatleta i biegacz popełnił samobójstwo. Córka sportowca potwierdziła, że jej ojciec zmagał się z depresją.

 

- Jestem jego córką i cały rok przy nim byłam, gdy problemy były, do ostatniego dnia walczyłam, aby mu pomóc… Nie zostawiłam go z tymi problemami, ale depresja to straszna choroba - wyjaśniła w mediach społecznościowych.

Julia Dutkiewicz, córka Sławomira Majusiaka, żegna tatę wzruszającym wpisem

W najnowszym, bardzo wzruszającym, wpisie na Facebooku Julia Dutkiewicz, pożegnała ojca. "Tato, to nie tak się miało skończyć... Walczyliśmy do końca. Mam nadzieje, że teraz będziesz spokojny. Kocham cię, a ja będę walczyć dalej" - czytamy.

 

 

Pod jej słowami pojawiło się mnóstwo kondolencji oraz wyrazów wsparcia i współczucia.

Julia, podobnie jak jej tata, pokochała sport. Jest aktualną brązową medalistką Halowych Mistrzostw Polski w skoku wzwyż, zawodniczką Stali Ostrów oraz studentką wychowania fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Niedawno wydała też powieść.

Robert Korzeniowski, przedstawiciele Ostrowa Wielkopolskiego i inni żegnają Sławomira Majusiaka

Wstrząśnięty śmiercią Sławomira Majusiaka jest także inny lekkoatleta, a prywatnie przyjaciel zmarłego, Robert Korzeniowski. 

 


O sportowcu piszą lokalne oraz ogólnopolskie media. Głos zabrał starosta ostrowski Paweł Rajski. Wspominał, że Majusiak "na trwałe zapisał się w annałach ostrowskiej lekkiej atletyki". "Ta śmierć przyszła zdecydowanie za wcześnie" - stwierdził.

Czytaj więcej na Interia.pl. 

 

Interia.pl
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Magazyn CLIP - 17.01

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie