El. MŚ 2022: Rosja zagra z Polską w barażu na Łużnikach

Piłka nożna
El. MŚ 2022: Rosja zagra z Polską w barażu na Łużnikach
fot. PAP
Reprezentacja Rosji zagra z Polską w pierwszej rundzie baraży o awans do piłkarskich mistrzostw świata 2022 na stadionie Łużniki w Moskwie.

Reprezentacja Rosji zagra z Polską w pierwszej rundzie baraży o awans do piłkarskich mistrzostw świata 2022 na stadionie Łużniki w Moskwie - poinformowała tamtejsza federacja. Spotkanie odbędzie się 24 marca o godz. 18 czasu polskiego.

Zwycięzca tej rywalizacji zmierzy się w decydującym meczu 29 marca u siebie z lepszym z pary Szwecja - Czechy. Rosjanie potwierdzili, że ich ewentualny występ w finale również miałby miejsce na stadionie Łużniki.

 

ZOBACZ TAKŻE: Trzech kluczowych piłkarzy odejdzie z Legii po sezonie?

 

- Z przyjemnością informujemy, że rosyjska reprezentacja wraca na Łużniki, gdzie mamy nadzieję rozegrać dwa najważniejsze mecze pierwszej połowy 2022 roku. Liczymy, że zapełnią się trybuny, a kibice zapewnią drużynie wsparcie, które będzie potrzebne do zwycięstwa - powiedział sekretarz generalny rosyjskiej federacji Aleksander Alajew.

 

Wiadomość ukazała się w czwartek późnym wieczorem czasu w Polsce, więc na stronie rosyjskiej federacji - biorąc pod uwagę inną strefę czasową - widnieje już jako piątkowa (10 grudnia). Jak dodano, informacje o sprzedaży biletów i transmisji meczów będą publikowane w osobnych komunikatach.

 

 

O tym, że Rosja zagra z Biało-Czerwonymi w półfinale barażowym 24 marca, rozstrzygnęło listopadowe losowanie w Zurychu. Polacy nie byli rozstawieni, dlatego już wcześniej było wiadomo, że półfinałowy mecz rozegrają na wyjeździe.

A.J., PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie