Zmarł wieloletni producent gal KSW Rafał Hołubczuk

Sporty walki
Zmarł wieloletni producent gal KSW Rafał Hołubczuk
fot. Insatgram
Nie żyje Rafał Hołubczuk

Nie żyje wieloletni pracownik organizacji KSW Rafał Hołubczuk. Był odpowiedzialny za produkcję audiowizualną podczas wielu gal MMA. Ponadto wyprodukował trzy gale Polsat Boxing Night. Miał zaledwie 39 lat.

Rafał Hołubczuk był z związany z KSW niemal od początku jej istnienia. Był producentem gal odpowiedzialnym za oprawę audiowizualną, czyli za to, by gale były atrakcyjne dla widzów. I doskonale się z tego zadania wywiązywał.

 

"Już nigdy gale KSW nie będą takie same bez jego głosu dyrygującego całym spektaklem z reżyserki." - napisano na oficjalniej stronie federacji.

 

Hołubczuk wyprodukował trzy hitowe gale Polsat Boxing Night, podczas których w walkach wieczoru zmierzyli się Andrzej Gołota i Tomasz Adamek, Gołota i Przemysław Saleta oraz Adamek i Saleta.

 

Był też producentem filmu "Underdog". Przez chwilę pojawił się nawet na ekranie jako "Szef backstage KSW".

 

Na tragiczną o śmierci Hołubczuka zareagowało wiele osób, które były związane z KSW.

 

"Zawsze uśmiechnięty, pomocny. Łączyła nas pasja do motocykli i strzelectwa. Nie. Po prostu nie ziomek." - napisał na swoim koncie na Facebooku Łukasz Jurkowski, komentator wielu gal KSW.

 

"Pozostaniesz na zawsze w moim sercu! Teraz łzy, tragedia i wielki żal. I już nikt nigdy nie powie do mnie na gali, na ucho: Jedziesz Pawełek!" - opublikował na Instagramie Paweł Wójcik, zastępca dyr. ds Sportu w Telewizji Polsat.

 

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie