Polsat Boxing Promotions 4. Wyniki i skróty walk (WIDEO)

Sporty walki

Radomir Obruśniak (5-0) wywalczył międzynarodowe mistrzostwo Polski w kategorii superpiórkowej. Niepokonany Polak pokonał przez TKO w czwartej rundzie Carila Herrerę (41-6) z Urugwaju. Ponadto zwycięstwa odnieśli m.in. Marcin Siwy (24-0) i Kewin Gibas (3-0). Sprawdźcie wyniki i skróty walk gali Poslat Boxing Promotions 4.

Zapis relacji
Relacja zakończona

Radomir Obruśniak mistrzem Polski w wadze superpiórkowej. Gala Polsat Boxing Promotions 4 dobiegła końca. Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo!

Na głowie Urugwajczyka pojawiło się potężne rozcięcie. Obruśniak wywierał presję na rywalu, który zalewał się krwią. W końcu w czwartej rundzie sędzia zdecydował o przerwaniu pojedynku.

Koniec walki w czwartej rundzie! Radomir Obruśniak zwyciężył przez TKO!

Czas na walkę wieczoru! Radomir Obruśniak kontra Caril Herrera. Stawką pojedynku będzie pas międzynarodowego mistrza Polski w wadze superpiórkowej!

Oto skrót walki Marcina Siwego.

A w ten sposób zwyciężył Osleys Iglesias.

Oto co do powiedzenia po walce miał Marcin Siwy.

Siwy od początku rundy był celniejszy i stopniowo rozbijał defensywę rywala. W końcu po jednym z prawych Deronja osunął się na matę. Sędzia rozpoczął liczenie, lecz Bośniak ewidentnie nie doszedł do siebie po knockdownie. Walka została przerwana!

Marcin Siwy znokautował Adnana Deronję w pierwszej rundzie!

Siwy - Deronja, a zatem waga ciężka. Pora na ciężkie grzmoty!

To był debiut Iglesiasa na polskiej ziemi. Czekamy na poważniejsze wyzwania dla utalentowanego Kubańczyka.

Walka trwała niecałą minutę. Osleys Iglesias trafił kilkoma ciosami rywala. Oko Urugwajczyka zaczęło puchnąć. Sędzia przerwał walkę.

Pora na czwartą walkę PBP 4 - Osleys Iglesias - Rafael Sosa Pintos!

Oto skrót świetnego występu Kewina Gibasa!

Tak wyglądało starcie Grabowski - Latocha.

Zapraszamy na skrót walki otwarcia.

W drugiej odsłonie waki Schilder zaczął chwiać się pod naporem Gibasa. Polak okładał niemiłosiernie swojego rywala. Ten w końcu wylądował na deskach. Po liczeniu Gibas ruszył już po skończenie. Pojedynek zakończył potężny prawy sierpowy!

Kewin Gibas!!! Kapitalny występ i nokaut w drugiej rundzie!

Przy akompaniamencie utworu "Pamiętaj" Funky Polaka do ringu zmierza Kewin Gibas z Gilowic. Za chwilę pierwszy gong w walce Gibas - Schilder!

Trwa przerwa w gali. Michał Olaś został ogłoszony nowym nabytkiem Polsat Boxing Promotions!

(39-37 - Grabowski, 39-37 - Latocha, 39-37 - Grabowski) - niejednogłośną decyzją sędziów wygrał Miłosz Grabowski!

Druga walka gali PBP 4 również dotrwała do końcowego gongu. O wyniku zdecydują sędziowie punktowi!

Czas na drugi pojedynek dzisiejszej gali. Pierwotnie rywalem Miłosza Grabowskiego miał być Denis Makowski. Białorusin w ostatniej chwili wypadł jednak z karty walk. Zastąpi go Marcin Latocha, który jest w już ringu!

Gracjan Królikowski zwycieżył w walce otwarcia! (3 x 40-35).

Koniec czterorundowej batalii! Skuteczniejszym zawodnikiem był Królikowski. W drugiej rundzie Uspiński był liczony. Za chwilę werdykt!

Czas na walkę otwarcia PBP 4. Królikowski - Uspiński już za chwilę!