Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Piłkarze Górnika Zabrze podejmą w niedzielę Pogoń Szczecin w meczu o czwartą z rzędu wygraną w ekstraklasie na dwa dni przed „urodzinami” klubu. „To będzie atrakcyjne spotkanie” – powiedział trener gospodarzy Jan Urban. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Na inaugurację sezonu zabrzanie przegrali w Szczecinie 0:2. „Od tego momentu zrobiliśmy duży progres, wydaje mi się, że po prostu czas zrobił swoje, pozwolił spokojnie pracować, uwierzyć piłkarzom w to, że praca wykonywana na treningach wcześniej czy później da efekt. Sam jestem ciekaw naszej postawy w drugiej rundzie” – dodał szkoleniowiec gospodarzy.

 

Przyznał, że Pogoń gra ostatnio bardzo fajną, widowiskową, miłą dla oka piłkę.

 

"Portowcy" nie przegrali od sześciu kolejek, a w tym czasie odnieśli pięć zwycięstw i są wiceliderem tabeli.

 

„My lubimy rywalizować z zespołami preferującymi otwarty futbol, dlatego zapowiada się atrakcyjne widowisko” – zaznaczył szkoleniowiec Górnika.

 

Niedzielnym meczem zabrzanie pożegnają się w tym roku z własnym stadionem, a we wtorek klub będzie świętował 73. urodziny. Potem czekają ich jeszcze dwa wyjazdowe starcia - 15 grudnia zaległe z Rakowem Częstochowa i Lechem Poznań cztery dni później.

 

„Życzę kibicom, żeby mogli oglądać swoją drużynę grająca atrakcyjną piłkę, dostarczającą wielu emocji, aby więcej było takich spotkań jak ostatnio, na przykład z Legią Warszawa. Dążymy do tego, by spełnić ich oczekiwania” – stwierdził Urban.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin od godziny 17.30 na Polsatsport.pl.

BS, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie