Piotr Zieliński miał problemy z oddychaniem. Niepokojące obrazki w meczu Napoli - Empoli

Piotr Zieliński po 20 minutach opuścił boisko podczas meczu Napoli - Empoli. Pomocnik reprezentacji Polski miał problemy z oddychaniem.

Do zdarzenia doszło w pierwszej połowie niedzielnego meczu Serie A. Zieliński gorzej się poczuł i natychmiast opuścił boisko. W jego miejsce na murawie zameldował się Lorenzo Insigne, kapitan Napoli.

27-letni Zieliński jest ostatnio w świetnej formie. Polak strzelił w tym sezonie sześć goli i zanotował cztery asysty.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się sensacyjną wygraną gości 1:0. Gola na wagę trzech punktów dla Empoli po stałym fragmencie gry strzelił Patrick Cutrone.