Chwile grozy piłkarza Benfiki. Został pobity i okradziony

Piłka nożna
Chwile grozy piłkarza Benfiki. Został pobity i okradziony
fot. PAP
Czwórka bandytów zaatakowała i okradła Nicolasa Otamendiego.

Argentyński obrońca drużyny piłkarskiej Benfiki Lizbona Nicolas Otamendi został pobity i okradziony w poniedziałek rano w swoim domu na przedmieściach portugalskiej stolicy. Według doniesień piłkarz został obezwładniony i związany przez czterech zamaskowanych napastników.

Z informacji portugalskiej policji, na którą powołuje się dziennik “Correio da Manha”, wynika, że grupa zamaskowanych przestępców obezwładniła piłkarza przed jego domem w podlizbońskiej Almadzie, kiedy piłkarz nad ranem wracał z niedzielnego meczu z Famalicao.


ZOBACZ TAKŻE: Piłkarze Legii pobici przez kibiców? Policja wydała oświadczenie

Argentyński defensor został zastraszony i zmuszony do otwarcia domu, w którym znajdowała się żona piłkarza oraz syn. Według portugalskich mediów został związany oraz duszony pasem przez jednego z bandytów.

 

Według śledczych z domu 33-letniego piłkarza, który w trakcie włamania został pobity przez czterech napastników, zniknęła gotówka, biżuteria oraz kolekcja zegarków Argentyńczyka.

 

W przeszłości w Lizbonie i okolicach portugalskiej stolicy dochodziło do napadów na domy byłych zawodników Benfiki. Ich ofiarami padł m.in. brazylijski obrońca Luisao, a także szwedzki pomocnik Stefan Schwarz.

MM, PAP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie