Skandal podczas losowania 1/8 finału Ligi Mistrzów. Zostanie powtórzone!

Piłka nożna

Po kuriozalnym błędzie losowanie zostanie powtórzone o godzinie 15:00. Najpierw Villarreal miał grać przeciwko Manchesterowi United. Po odłożeniu kulki "Czerwonych Diabłów" okazało się, że...nie włożono jej z powrotem do koszyczka, z którego powinna być ponownie wylosowana!

Najpierw wylosowano parę Villarreal - Manchester United. Oczywiście ten mecz nie mógłby dojść do skutku, ponieważ obie drużyny mierzyły się ze sobą w jednej grupie.

 

W międzyczasie, jako rywala Villarreal, wylosowano Manchester City. Potem podczas losowania rywala dla Atletico nie dołożono kulki z Manchesterem United, bo uznano, że została wylosowana chwilę wcześniej.

 

 

Cała sprawa została szybko wyłapana przez władze Atletico, które żądają wyjaśnień od UEFA. "Atletico Madryt rozmawia z UEFA o losowaniu LM. UEFA dyskutuje obecnie, czy losowanie zostanie powtórzone. Ostateczna decyzja w ciągu godziny" - napisał dziennikarz ESPN Alex Shawn.

 

 

Tak wyglądały pary 1/8 finału Ligi Mistrzów:

 

Benfica Lizbona - Real Madryt

Villareal - Manchester City

Atletico Madryt - Bayern Monachium

FC Salzburg - Liverpool FC

Inter Mediolan - Ajax Amsterdam

Sporting Lizbona - Juventus

Chelsea - OSC Lille

PSG - Manchester United

 

Powtórzone losowanie odbędzie się o godzinie 15:00. Transmisja w Polsacie Sport Premium 1, na Polsat Box Go i Polsatsport.pl.

MS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie