EBL: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Enea Zastal BC Zielona Góra. Transmisja TV i stream online

Koszykówka
EBL: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Enea Zastal BC Zielona Góra. Transmisja TV i stream online
fot. PAP
Gdzie obejrzeć mecz Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Enea Zastal BC Zielona Góra?

Wicemistrzowie Energa Basket Ligi, Enea Zastal BC Zielona Góra, w czwartek zagrają w Bydgoszczy z Enea Abramczyk Astorią. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Drużyna trenera Artura Gronka w ostatniej kolejce pokonała na wyjeździe Polski Cukier Pszczółkę Start Lublin 83:70 i ciągle jest w grze o górną połowę tabeli Energa Basket Ligi. Zielonogórzanie z kolei ostatnio grali głównie w Lidze VTB. W weekend musieli uznać wyższość Avtodora Saratow na wyjeździe.

 

ZOBACZ TAKŻE: Otwarcie hali w Radomiu dla WKS Śląska

 

Enea Abramczyk Astoria już w trakcie sezonu wzmocniła się Wesem Washpunem i Rodem Camphorem na obwodzie - te transfery dają dużo możliwości ofensywnych, chociaż Washpun prezentuje się także solidnie w obronie. Teraz Amerykanie będą musieli poradzić sobie głównie z Brandenem Frazierem oraz Nemanją Nenadiciem. Szczególnie ten drugi zawodnik potrafi zagrać niezwykle wszechstronnie i zdobyć mnóstwo punktów.

 

Jednym z kluczowych zawodników zespołu trenera Olivera Vidina jest Dragan Apić. Środkowy utrzymuje stabilną formę i jest niebezpieczny dla każdego rywala - nie tylko w EBL. Teraz będzie rywalizował z reprezentantem Łotwy Klavsem Cavarsem, którego dodatkowo wspiera bardzo atletyczny Alan Herndon. Czy ci gracze będą w stanie powstrzymać Serba?

 

Transmisja meczu Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Enea Zastal BC Zielona Góra w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek od godziny 17:30.

plk.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie