Legenda siatkówki chwali pracę Heynena: Brawo Vital! Precyzja i wiedza

Siatkówka
Legenda siatkówki chwali pracę Heynena: Brawo Vital! Precyzja i wiedza
fot. Cyfrasport
Vital Heynen po zakończeniu współpracy z reprezentacją Polski, odnalazł się w roli komentatora.

Jak informowaliśmy kilka dni temu, Vital Heynen został komentatorem Klubowych Mistrzostw Świata w siatkówce. Po turnieju panów, przyszedł czas na imprezę pań w Ankarze. Były selekcjoner reprezentacji Polski nadal zbiera pochlebne recenzje za swą pracę. Zachwycony komentarzem Heynena był m.in. słynny trener Giovanni Guidetti.

Podobnie jak podczas turnieju Klubowych Mistrzostw Świata siatkarzy w Betim, również podczas KMŚ siatkarek w Ankarze w roli komentatora występuje Vital Heynen. Były selekcjoner reprezentacji Polski współpracuje z Volleyball World, oficjalnym kanałem Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej (FIVB). Komentuje spotkania wraz z Claytonem Lucasem.

 

Zobacz także: Vital Heynen w nowej roli

 

Jak się okazuje, jego praca przypadła do gustu nie tylko kibicom. Heynena pochwalił w mediach społecznościowych Giovanni Guidetti. Słynny trener VakifBanku Stambuł i reprezentacji Turcji z wielkim uznaniem wypowiedział się na temat jego komentarzy.

 

"Świetna produkcja Volleyball World i brawo Vital Heynen za precyzyjny i pełen wiedzy komentarz!!!" – napisał Guidetti na Twitterze.

 

 

"Dziękuję Giovanni, ale jesteś dla mnie zbyt miły. Zrobiłem co w mojej mocy, aby się przygotować do pracy eksperta, ale moja wiedza nie jest nawet zbliżona do Twojej" – odpowiedział skromnie Heynen.

 

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie