Mateusz Gamrot gościem magazynu Koloseum. Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Mateusz Gamrot gościem magazynu Koloseum. Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
Gdzie obejrzeć magazyn Koloseum?

Przed nami kolejny odcinek magazynu sportów walki Koloseum. Jednym z głównych tematów poruszanych w studio będzie nadchodząca walka Mateusza Gamrota na gali UFC Fight Night 199. Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport News, na Polsat Box Go oraz na Polsatsport.pl.

Rywalem Gamrota na gali UFC Fight Night 199 będzie Diego Ferreira. Na temat nadchodzącego starcia wypowiedzą się Kuba Jędryka z portalu "InTheCage.pl" oraz Filip Lewandowski z "MMARocks.pl". Połączymy się również z samym Gamrotem, który opowie o swoich odczuciach przed zbliżającym się starciem. Wyemitowany zostanie także materiał, w którym głos zabierze rywal Polaka. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Jan Błachowicz kontra Aleksandar Rakić na UFC w marcu 2022 roku

 

Zostając w UFC, poruszymy także temat walki Jana Błachowicza. "Cieszyński Książe" stracił swój pas podczas gali w Abu Zabi. Teraz czeka go pierwszy pojedynek po porażce z Gloverem Teixeirą. Naprzeciwko niego stanie Aleksandar Rakić.

 

Goście w studio porozmawiają też o ostatnich galach Polsat Boxing Promotions oraz Rocky Boxing Night. Skupimy się na najbliższej gali Babilon Boxing Show, podczas której w walce wieczoru Daniel Rutkowski zmierzy się z Damianem Kiwiorem. Jan Lodzik, Przemysław Saleta i Andrzej Kostyra zabiorą także głos w sprawie zwycięstwa Wasyla Łomaczenki z Richardem Commeyem.

 

Program poprowadzą Łukasz Jurkowski i Paweł Wyrobek.

 

Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport News, na Polsat Box Go oraz na Polsatsport.pl. Początek od godziny 20:15.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie