EBL: WKS Śląsk Wrocław - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin. Transmisja TV i stream online

Koszykówka
EBL: WKS Śląsk Wrocław - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin. Transmisja TV i stream online
fot. Cyfrasport
Utrzymujący niezłą formę w Energa Basket Lidze WKS Śląsk Wrocław w sobotę podejmie potrzebującą przełamania ekipę Polski Cukier Pszczółka Start Lublin.

Utrzymujący niezłą formę w Energa Basket Lidze WKS Śląsk Wrocław w sobotę podejmie potrzebującą przełamania ekipę Polski Cukier Pszczółka Start Lublin. Transmisja meczu WKS Śląsk Wrocław - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin w Polsacie Sport Extra i na Polsat Box Go.

Drużyna prowadzona przez trenera Andreja Urlepa miała niedawno spore problemy w spotkaniu z HydroTruckiem. Ostatecznie jednak dzięki lepszej końcówce WKS Śląsk wygrał w nowej hali w Radomiu 67:64. Lublinianie z kolei ciągle nie prezentują się na tyle dobrze, aby zwyciężać w Energa Basket Lidze. Niedawno musieli uznać wyższość Enea Abramczyk Astorii Bydgoszcz 73:80.

 

Zobacz także: EBL: Otwarcie hali w Radomiu dla WKS Śląska

 

Do drużyny prowadzonej przez trenera Tane Spaseva dołączyli niedawno Elijah Wilson oraz Cleveland Melvin. Obaj są już bardzo dobrze znani w Polsce - szczególnie ze świetnej gry w ataku. Czy odmienią w najbliższym czasie grę Polskiego Cukru Pszczółki Startu na tyle, aby zaczął wygrywać? W najbliższym spotkaniu ci zawodnicy zmierzą się przede wszystkim z Jakubem Karolakiem i specjalistą od defensywy, Ivanem Ramljakiem.

 

Ciekawie zapowiada się rywalizacja rozgrywających. Amerykański duet Josh Sharkey - Tweety Carter zmierzy się z Travisem Tricem oraz Łukaszem Kolendą. Dodatkowo, lublinian czeka sporo pracy pod koszami. Czy Jimmie Taylor i Roman Szymański powstrzymają m. in. Martinsa Meiersa, Cyrila Langevine’a i będącego w bardzo dobrej formie Aleksandra Dziewę?

 

Transmisja spotkania WKS Śląsk Wrocław - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin od godziny 17:30 w Polsacie Sport Extra i na Polsat Box Go.

A.J., plk.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie