PKO BP Ekstraklasa: Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok. Relacja i wynik na żywo

Przed nami kolejne spotkanie 19. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Raków Częstochowa podejmie Jagiellonię Białystok. Czy zespół z Białegostoku sięgnie po swoje drugie zwycięstwo z rzędu? Relacja i wynik na żywo meczu Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok na Polsatsport.pl.

Raków w poprzednim meczu niespodziewanie przegrał na własnym boisku z Górnikiem Zabrze. Chociaż to ekipa spod Jasnej Góry pierwsza wyszła na prowadzenie po strzale Mateusza Wdowiaka, to trafienia Jesusa Jimeneza oraz Mateusza Cholewiaka zapewniły zwycięstwo Górnikowi. Po tej porażce podopieczni Marka Papusza na pewno będą chcieli zgarnąć komplet punktów w nadchodzącym starciu.

Białostoczanie w ostatniej kolejce poradzili sobie z Lechią Gdańsk na wyjeździe. Pierwszą bramkę dla Jagielloni zdobył Taras Romanczuk. Przed przerwą trafieniem z rzutu karnego odpowiedział Flavio Paixao. Decydującego gola w drugiej połowie strzelił Bartosz Bida. Dzięki temu zwycięstwu zespół z Białegostoku ma już na swoim koncie 24 punkty.

Ostatni mecz Jagielloni z Rakowem zakończył się dotkliwą porażką częstochowian.

Relacja i wynik na żywo meczu Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok na Polsatsport.pl. Początek od godziny 20:00.