Mateusz Gamrot chce walki z Michaelem Chandlerem na UFC w 2022 roku

Sporty walki
Mateusz Gamrot chce walki z Michaelem Chandlerem na UFC w 2022 roku
Fot. Polsat Sport

- To była specjalna technika przygotowana z kolegami z Czerwonego Smoka Poznań. To technika Michała Pietrzaka - powiedział Mateusz Gamrot po pojedynku z Diego Ferreirą na UFC Vegas 45. "Gamer" pokonał rywala przez TKO w drugiej rundzie. Brazylijczyk nie był w stanie kontynuować walki po ciosie kolanem w korpus.

Po ogłoszeniu werdyktu Gamrot udzielił wywiadu w oktagonie. Na początku złożył życzenia swojej córce, która tego dnia obchodziła urodziny. Następnie podkreślił, że rezultat starcia z Ferreirą jest efektem ciężkiej pracy na treningach. 

 

- Jestem kompletnym zawodnikiem. Ciężko trenuję stójkę, parter i zapasy. Będę problemem dla każdego w tej dywizji. Jestem zdrowy, czekam na kolejną walkę - zapowiadał. 

 

ZOBACZ TAKŻE: UFC: Gamrot - Ferreira. Wyniki gali 

 

W rozmowie z Michaelem Bispingiem wspomniał również o Conorze McGregorze. 


- Każdy chce walczyć z McGregorem. Ale kim jest Conor? On był dobry pięć lat temu. Teraz jest biznesmenem, a nie prawdziwym wojownikiem - stwierdził "Gamer". 

 

31-latek wskazał kolejnego przeciwnika, z którym chciałby się zmierzyć. Jest nim Michael Chandler. Gamrot zwrócił się bezpośrednio do byłego pretendenta do mistrzowskiego tytułu. 


- Powiedziałeś, że chcesz walczyć z McGregorem. Masz rekord w oktagonie UFC 1-2. Wyjdź ze mną do walki. Podobno jesteś zapaśnikiem. Życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia. Walczmy w przyszłym roku. 

 

Cała rozmowa w poniższym materiale wideo. 

 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie