Serie A: Napoli wygrało z Milanem. Asysta Piotra Zielińskiego (WIDEO)

Eljif Elmas strzelił gola na wagę trzech punktów.

AC Milan przegrał u siebie z SSC Napoli w niedzielnym hicie Serie A. Gola na wagę trzech punktów strzelił Eljif Elmas po asyście Piotra Zielińskiego.

Spotkanie rozpoczęło się idealnie dla przyjezdnych. Już w 5. minucie dośrodkowanie z rzutu rożnego na gola zamienił Elmas. W kolejnych minutach Milan dążył do wyrównania, jednak uderzenia Zlatana Ibrahimovicia czy Alessandro Florenziego były niecelne.

Po przerwie Milan starał się wyrównać, jednak długo nie był w stanie stworzyć sobie bramkowej sytuacji. Gdy wydawało się, że już ta sztuka nie uda się ekipie gospodarzy, w doliczonym czasie gry gola na 1:1 strzelił Franck Kessie. System VAR zasygnalizował jednak pozycję spaloną i bramka została anulowana. Mecz zakończył się skromnym triumfem Napoli.

Zieliński przebywał na murawie przez 77 minut, kiedy w jego miejsce na boisku zameldował się Adam Ounas.

AC Milan - SSC Napoli 0:1 (0:1)
Bramka: Elmas 5