USA pokonało Bośnię i Hercegowinę w towarzyskim meczu. Gol debiutanta

Piłkarska reprezentacja USA pokonała Bośnię i Hercegowinę 1:0 (0:0) w towarzyskim meczu rozegranym w Carson w Kalifornii.

Piłkarska reprezentacja USA pokonała Bośnię i Hercegowinę 1:0 (0:0) w towarzyskim meczu rozegranym w Carson w Kalifornii. Bramkę w 89. minucie zdobył debiutujący w kadrze 20-letni zawodnik Colorado Rapids Cole Bassett.

To było 17. zwycięstwo USA w tym roku, co oznacza poprawienie rekordu z 2013 roku, gdy Amerykanie wygrali 16 spotkań.

Bośnia i Hercegowina przez większość meczu grała w osłabieniu, bowiem w 40. minucie czerwoną kartką za faul na Lellynie Acoście ukarany został Amar Begic.

Zespół USA ma dużą szansę na awans do mistrzostw świata. W decydującej fazie eliminacji strefy CONCACAF zajmuje drugie miejsce, o punkt za Kanadą. Na turniej do Kataru pojadą trzy czołowe drużyny.