Tragiczna śmierć młodego piłkarza. Został zadźgany nożem podczas imprezy

Piłka nożna
Tragiczna śmierć młodego piłkarza. Został zadźgany nożem podczas imprezy
fot. PAP
Młody bermudzki piłkarz Osagi Bascome w weekend wybrał się na imprezę, ale już z niej nie wrócił.

Młody bermudzki piłkarz Osagi Bascome w weekend wybrał się na imprezę, ale już z niej nie wrócił. W mieście St. David's Island na Bermudach przed jedną z restauracji 23-letni piłkarz został zaatakowany przez nożownika. Bascome zmarł na miejscu po serii ciosów zadanych nożem przez napastnika.

O tragicznej śmierci młodego piłkarza poinformowały brytyjskie media, które podają również szczegóły dramatycznego zajścia. Podczas imprezy na Wyspie Świętego Dawida na Bermudach doszło do mocnej wymiany zdań między Bascome'm, a innym mężczyzną, którego personalia na razie nie są znane. Żywa dyskusja przerodziła się w awanturę, która zakończyła się tragicznie.

 

Zobacz także: Nie żyje legenda duńskiego futbolu

 

Mężczyzna, który kłócił się z reprezentantem Bermudów w piłce nożnej, nagle wyjął nóż i zaatakował sportowca. Bascome został dźgnięty kilkukrotnie nożem, w wyniku czego poniósł śmierć na miejscu.

 

Policja ustala, kim jest zabójca i gdzie się obecnie znajduje. Trwa zbieranie dowodów, które mogą naprowadzić służby na trop zabójcy. Nożownik po zabiciu piłkarza błyskawicznie zbiegł z miejsca przestępstwa.

 

Bascome był 16-krotny reprezentant Bermudów w piłce nożnej. W barwach drużyny narodowej strzelił jednego gola oraz zanotował cztery asysty. Ofensywny pomocnik w reprezentacji kraju debiutował za kadencji swojego wuja Andrew Bascome'a, który przez niemal pół dekady pełnił funkcję selekcjonera.

 

Piłkarz z Bermudów, który miał 23 lata, po raz ostatni w drużynie narodowej zagrał ponad rok temu, na początku grudnia 2020 roku. Z kolei od lutego 2020 roku po rozstaniu z angielskim Darlington FC pozostawał bez klubu. Ponadto zmarły tragicznie pomocnik w przeszłości występował w młodzieżowych zespołach Levante oraz Bristol City.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie