Magazyn #7Strefa: Transmisja TV i stream online

Siatkówka
Magazyn #7Strefa: Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
Transmisja magazynu #7Strefa w Polsacie Sport, na Polsat Box Go i na Polsatsport.pl. Początek od godziny 16:00.

W wigilijne popołudnie zapraszamy na świąteczne wydanie magazynu #7strefa. Gośćmi Marka Magiery będą Joanna Kaczor-Bednarska, Joanna Mirek oraz Wojciech Drzyzga. Transmisja w Polsacie Sport, na Polsat Box Go i na Polsatsport.pl.

W świątecznym wydaniu magazynu porozmawiamy o tym, jak zawodnicy spędzają święta. Czy w tym okresie jest miejsce na odpoczynek? Jak napięty terminarz wpływa na treningi? W programie poznamy opinie naszych ekspertów oraz specjalnych gości, z którymi porozmawialiśmy wcześniej.

W programie posłuchamy kilku ciekawych rozmówców na temat zagranicznej siatkówki. O kulisach gry w Katarze porozmawiamy z byłym reprezentantem Polski Łukaszem Żygadło. Z kolei o niemieckiej Bundeslidze posłuchamy opinii Tomasza Wasilkowksiego, trenera Netzhoppers KW-Bestensee.

W #7Strefie wystąpią również obecni reprezentanci Polski. Przy okazji wizyty w Polsce porozmawialiśmy z Malwiną Smarzek. Połączyliśmy się również z Bartoszem Bednorzem i Łukaszem Kaczmarkiem.Transmisja magazynu #7Strefa w Polsacie Sport, na Polsat Box Go i na Polsatsport.pl. Początek od godziny 16:00.

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Polska-Iran 3:2. Skrót meczu

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie