Łukasz Kaczmarek zagra w lidze rosyjskiej?

Siatkówka
Łukasz Kaczmarek zagra w lidze rosyjskiej?
fot. Cyfrasport
Łukasz Kaczmarek, atakujący lidera PlusLigi.

Niewykluczone, że wkrótce Łukasz Kaczmarek opuści ekipę Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Atakujący miał otrzymać bardzo atrakcyjną ofertę z ligi rosyjskiej.

Taką informację w swoim felietonie dla "Przeglądu Sportowego" przekazał Łukasz Kadziewicz. Były środkowy reprezentacji Polski wskazuje Kaczmarka jako czołową postać ekipy z Kędzierzyna-Koźla. Zwraca jednak uwagę na fakt, iż zainteresowanie reprezentantem kraju wykazują zagraniczne zespoły.

 

"Najlepszym przykładem takiego siatkarza jest Kaczmarek, na którego czeka już gigantyczna oferta z ligi rosyjskiej" - zdradził popularny "Kadziu".

 

Na razie nie wiadomo dokładnie, który klub złożył Kaczmarkowi wspomnianą ofertę. Jego ewentualne odejście z ZAKSY mogłoby stanowić duży problem dla zespołu. Atakujący był wiodącym graczem drużyny między innymi w ostatnim meczu z Lokomotiwem Nowosybirsk. ZAKSA wygrała 3:1, a Kaczmarek rozegrał bardzo dobry mecz.

 

Przypomnijmy, że latem z klubem pożegnali się Paweł Zatorski i Jakub Kochanowski. Obaj reprezentanci Polski przeszli do Resovii.

 

W trwających rozgrywkach PlusLigi wicemistrzowie kraju pozostają niepokonani. Podopieczni Gheroghe Cretu wygrali wszystkie 13 meczów. Drugi w tabeli jest Jastrzębski Węgiel. Mistrz Polski traci do lidera pięć punktów.

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie