Świąteczne wydanie Cafe Futbol

Piłka nożna
Świąteczne wydanie Cafe Futbol
fot. Polsat Sport
Transmisja Cafe Futbol od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W drugi dzień świąt zapraszamy na świąteczne wydanie Cafe Futbol. W programie podsumujemy rok 2021 w wykonaniu reprezentacji Polski. W studiu gośćmi Przemysława Iwańczyka będą Andrzej Strejlau, Jerzy Engel, Maciej Żurawski oraz Roman Kołtoń. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

2021 rok zakończy się lada moment, dlatego nastał czas podsumowań. Jak ocenić reprezentację Polski, która w eliminacjach mistrzostw świata zajęła drugie miejsce i zagra w barażach? Z pewnością pierwsza pozycja była marzeniem trudnym do zrealizowania, jednak styl, w jakim zakończyliśmy walkę o mundial oburzył kibiców i ekspertów. Co można było zrobić lepiej i czego oczekujemy od kadry w przyszłym roku? Na te pytania z pewnością odpowiedzą nasi goście.

Oprócz walki o wyjazd na mundial latem odbyło się Euro 2020. To wątek, o którym wielu wolałoby zapomnieć. Niespodziewana porażka ze Słowacją i zaledwie jeden punkt to wynik, który rozczarował nawet największych optymistów. Czy odpadając z grupy, w której były Słowacja, Hiszpania oraz Szwecja nasza reprezentacja ma czego szukać na mundialu w Katarze? Pierwszą, a może jedyną odpowiedź poznamy już w marcu, kiedy przyjdzie nam zagrać w barażach z Rosją.

W studiu zasiądą wyjątkowi goście. Swoje opinie wygłoszą byli selekcjonerzy Andrzej Strejlau i Jerzy Engel, a także były reprezentant Polski Maciej Żurawski. Nie zabraknie także naszego stałego eksperta Romana Kołtonia z "Prawdy Futbolu.

Transmisja Cafe Futbol od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie