Media: Paulo Sousa podpisał kontrakt z Flamengo

Piłka nożna
Media: Paulo Sousa podpisał kontrakt z Flamengo
fot. PAP
Paulo Sousa selekcjonerem reprezentacji Polski jest od stycznia 2021 roku.

Paulo Sousa podpisał już kontrakt z Flamengo - donosi dziennikarz Vene Casagrande. Doniesienia Brazylijczyka są o tyle ciekawe, że Cezary Kulesza, prezes PZPN, nie wyraził zgody na rozwiązanie umowy portugalskiego szkoleniowca z polskim związkiem.

Przypomnijmy - w niedzielę portugalskie media poinformowały o tym, że Sousa zostanie nowym trenerem Flamengo. Chęć odejścia Portugalczyka z reprezentacji Polski potwierdził Kulesza, jednak zaznaczył, że nie zgodził się na rozwiązanie umowy z PZPN. 

 

Casagrande donosi, że Sousa podpisał już kontrakt z nowym klubem. Dziennikarz dodał także, że szkoleniowiec ma przylecieć do Brazylii na początku nowego roku, a pracę z nim we Flamengo rozpocznie sześciu współpracowników Sousy. Wygląda więc na to, że brazylijska ekipa zdecydowała się wykupić kontrakt swojego nowego trenera, skoro... już podpisali z nim umowę - dwuletnią, zgodnie z medialnymi doniesieniami.

 

 

Sousa selekcjonerem reprezentacji Polski jest od stycznia 2021 roku. Łącznie Biało-Czerwonych prowadził w 15 meczach, z czego jego podopieczni wygrali sześciokrotnie.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie