Gigantyczne odszkodowanie dla PZPN! Paulo Sousa słono zapłaci...

Piłka nożna
Gigantyczne odszkodowanie dla PZPN! Paulo Sousa słono zapłaci...
Fot. PAP
Gigantyczne odszkodowanie dla PZPN-u! Sousa słono zapłaci...

Paulo Sousa nie jest już selekcjonerem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Portugalczyk rozwiązał kontrakt z Polskim Związkiem Piłki Nożnej za porozumieniem stron. Jak dowiedział się dziennikarz WP SportoweFakty Piotr Koźmiński, były już opiekun naszej kadry będzie musiał zapłacić gigantyczne odszkodowanie!

Brazylijskie media donosiły, że Sousa chcąc rozstać się przedwcześnie z naszą reprezentacją będzie zmuszony wyłożyć na stół ponad 300 tysięcy euro. Okazuje się, że kwota odszkodowania za rozwiązanie kontraktu jest o wiele wyższa!

 

Zobacz także: Paulo Sousa nie jest już selekcjonerem reprezentacji Polski

 

Jak informuje Piotr Koźmiński z WP Sportowych Faktów, Portugalczyk będzie musiał zapłacić PZPN-owi około dwa miliony złotych! Żurnalista zdradza również, że Sousa oraz jego sztab zrzekli się jakichkolwiek gratyfikacji za grudzień.

 

Sousa był selekcjonerem naszej kadry niespełna rok - od 21 stycznia do 29 grudnia. Poprowadził Biało-Czerwonych w mistrzostwach Europy, do których awansował Jerzy Brzęczek. Nie wyszedł z grupy, natomiast w eliminacjach MŚ 2022 zajął drugie miejsce. W marcu 2022 roku Polacy zagrają w barażach o mundial na wyjeździe z Rosją. Trwają poszukiwania następcy Sousy.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie