EBL: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia. Transmisja TV i stream online

Koszykówka
EBL: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia. Transmisja TV i stream online
fot. Cyfrasport
Gdzie obejrzeć mecz Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia?

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz chce iść w górę tabeli Energa Basket Ligi! Już w poniedziałek w kolejnym meczu przed własną publicznością podejmie Asseco Arkę Gdynia. Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polsat Box Go.

Drużyna prowadzona przez trenera Artura Gronka była ostatnio bardzo blisko sensacji i pokonania Arged BM Stali, ale ostatecznie to mistrzowie Polski okazali się lepsi w końcówce. Asseco Arka z kolei, po serii dobrych spotkań, ostatnio musiała uznać wyższość Legii Warszawa we własnej hali.

 

ZOBACZ TAKŻE: Anwil pokonał Enea Zastal w ligowym hicie

 

Wcześniejsze zmiany na obwodzie Enea Abramczyk Astorii sprawiły, że ten zespół może być groźny dla każdego rywala. Wes Washpun i Rod Camphor bardzo dobrze się uzupełniają - często grają obok siebie, co zwiększa możliwości ofensywne zespołu. Dodatkowo, sporo minut dostaje Andrzej Pluta i prezentuje się coraz lepiej (ostatnio rzucił aż 20 punktów). Jak teraz poradzą sobie chociażby z Novakiem Musiciem, Anthonym Durhamem i Jacobi Boykinsem?

 

Ciekawie powinno być również pod koszami. Duet Adam Hrycaniuk - Adrian Bogucki to spore wyzwanie dla wszystkich środkowych. Łotysz Klavs Cavars z kolei to najlepszy zbierający EBL (8,3 zbiórki na mecz), który ponadto potrafi zdobywać punkty na różne sposoby. Jego uzupełnieniem jest Alan Herndon - Amerykanin pokazywał już efektowne wsady i bloki. Który zestaw okaże się skuteczniejszy?

 

Transmisja spotkania Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia w Polsacie Sport Extra i na Polsat Box Go. Początek od godziny 17:30.

plk.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie