FEN 38: Damian Ostęp sprawdzi gościnność Michała Grzesiaka w Ostrowie Wielkopolskim

Sporty walki
FEN 38: Damian Ostęp sprawdzi gościnność Michała Grzesiaka w Ostrowie Wielkopolskim
fot. FEN

Starcie dwóch świetnych kickbokserów zostało dodane do karty walk FEN 38 w Ostrowie Wielkopolskim. Łączący starty w MMA i K-1 Damian Ostęp (15-6) zmierzy się z Michałem Grzesiakiem (10-5). Starcie zostało zakontraktowane w limicie -88 kg. Wydarzenie odbędzie się 22 stycznia w Arenie Ostrów.

Damian Ostęp to zawodnik klubów Berserkers Team Szczecin i BKS Olimp Szczecin. Popularny "White Tiger" jest mistrzem świata K-1 WFMC z 2018 roku. Ostatnią walkę w tej formule stoczył na gali EFM SHOW, gdzie po bardzo dobrej walce uległ na punkty utytułowanego Bułgarowi, Danielowi Ilievowi. Zawodnik z zachodniej części pomorza to także wicemistrz Polski K-1 Rules z 2013 roku i wicemistrz w formule Muay Thai z 2014 roku. Na amatorstwie Ostęp stoczył 25 pojedynków.

 

Zobacz także: Michał Andryszak przed debiutem w FEN: Chciałbym stoczyć co najmniej trzy walki w kolejnym roku

 

Michał Grzesiak to zawodnik z Ostrowa Wielkopolskiego, który jest mistrzem świata w Kickboxingu z 2021 roku, a o tytuł walczył w dobrze obsadzonym turnieju we włoskim Jesolo. Co ciekawe, 4 lata wcześniej ten sam tytuł zdobył w Budapeszcie. Podczas FEN 38 będzie chciał pokazać się swoim kibicom z jak najlepszej strony.

 

Zobacz także: Historia organizacji Fight Exclusive Night - reportaż

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie