Yaw Yeboah bliski transferu do MLS

Piłka nożna
Yaw Yeboah bliski transferu do MLS
fot. Cyfrasport
Yaw Yeboah bliski transferu do MLS.

Yaw Yeboah jest bliski przenosin do MLS - donosi sport.interia.pl. Czołowy piłkarz Wisły Kraków ma trafić do klubu Columbus Crew.

Wisła Kraków rozpoczęła przygotowania w nowym roku. Piłkarze Adriana Guli wybiegli w środę przed południem na boisko w bazie treningowej w Myśleniach. Słowak miał do dyspozycji większość zespołu, ale jednak było na pierwszym treningu kilka znaczących absencji.

 

Po pierwsze, na treningu nie było skrzydłowego Yawa Yeboaha. Reprezentant Ghany szykuje się bowiem już do finalizacji transferu. Zawodnik jest o krok od Columbus Crew, zespołu Major League Soccer. Jeszcze dziś będą się w Krakowie toczyć działania zmierzające do zamknięcia sprawy tego transferu.

 

 

Na zajęciach z drużyną Wisły nie było też obrońcy Adiego Mehremicia. Bośniak również jest blisko odejścia z krakowskiego klubu, bo przez całą jesień nie znalazł ani na moment uznania w oczach szkoleniowca "Białej Gwiazdy". W tej sprawie też toczą się obecnie rozmowy.

 

Z innych przyczyn brakowało na zajęciach z zespołem Alana Urygi. Polski stoper - wracający do formy po kontuzji - trenuje na razie tylko indywidualnie.

 

Czytaj całość na sport.interia.pl.

sport.interia.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie