ATP Cup: Debel Polska - Hiszpania. Relacja i wynik na żywo

Tenis

Szymon Walków i Jan Zieliński zmierzą się z hiszpańską parą Alejandro Davidovich Fokina/Pedro Martinez w meczu półfinału turnieju ATP Cup. Czy reprezentanci Polski pokonają Hiszpanów? Relacja na żywo meczu Walków/Zieliński - Davidovich/Martinez od godz. 12:00 na Polsatsport.pl.

Czas na kolejne starcie w wykonaniu reprezentacji Polski podczas ATP Cup. W uznanym tenisowym turnieju rozgrywanym w Sydney Biało-Czerwoni doszli do półfinału, gdzie ich rywalem będzie Hiszpania. W trzecim starciu meczu Polska - Hiszpania zobaczymy deblowe zmagania w wykonaniu par Szymon Walków/Jan Zieliński oraz Alejandro Davidovich Fokina/Pedro Martinez.

 

Polacy w poprzedniej rundzie sprawnie poradzili sobie z Argentyńczykami Maximo Gonzalezem i Andresem Moltenim, choć wcale nie byli faworytem tego meczu. Hiszpanie z kolei ponieśli porażkę w deblu (wcześniej zapewniając sobie zwycięstwo pod dwóch singlowych starciach), w którym Martinez wystąpił wspólnie z Alberto Ramosem-Vinolasem. Tym razem nowy partner Martineza wydaje się być znacznie bardziej wymagającym przeciwnikiem dla Polaków, więc i w tym spotkaniu można oczekiwać niezwykłych emocji.

 

Relacja na żywo meczu Walków/Zieliński - Davidovich/Martinez od godz. 12:00 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie