Gala w Zawoni: Damian Knyba - Aazddin Aajour. Trasmisja TV i stream online

Sporty walki
Gala w Zawoni: Damian Knyba - Aazddin Aajour. Trasmisja TV i stream online
fot. Materiały prasowe

Damian Knyba wraca na ring i w piątek stoczy walkę z Aazddinem Aajourem na gali w Zawoni. W sumie kibice zobaczą jedenaście pojedynków. Transmisja gali w Polsacie Sport Fight, Super Polsacie i na Polsat Box Go.

Knyba ma za sobą pracowite dwanaście miesięcy, w trakcie których wygrał cztery pojedynki. Na początek 2022 roku czeka go starcie z Aajourem. Przygotowywał się do niego m.in. w Anglii, gdzie sparował z Mariuszem Wachem, Danielem Duboisem i mistrzem świata WBA w wadze junior ciężkiej Lawrencem Okoliem.

 

ZOBACZ TAKŻE: Damian Knyba wraca na ring, czyli o piątkowej gali w Zawoni

 

- Od początku dostrzegłem w Damianie duży potencjał. Świetny zasięg ramion, warunki fizyczne, no i oczywiście ogromny talent. Pracuję z nim jako menadżer i już po kilku miesiącach współpracy widziałem pierwsze efekty. Jednocześnie zaczęli się do nas zgłaszać inni polscy pięściarze z dużymi możliwościami, dzięki czemu mogę powiększyć grupę. Nawiązałem też współpracę promotorską z RBK Promotions, a wynikiem naszych kontaktów jest gala 7 stycznia - powiedział Łukasz Kownacki, brat Adama.

 

Galę organizuje grupa RBK Promotions przy wsparciu nowo powstałej Tuco Promotion. W karcie walk znalazło się jedenaście pojedynków.

 

Podczas wydarzenia nie zabraknie pięściarskich gwiazd. Gościem na gali będzie niepokonany w 23 walkach w wadze ciężkiej Jarell "Big Baby" Miller.

 

Transmisja gali w Polsacie Sport Fight i na Polsat Box Go od godz. 19:00 i Super Polsacie od godz. 20:00.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie