Mamed Khalidov zdradził, jakie ma plany na przyszłość

Sporty walki
Mamed Khalidov zdradził, jakie ma plany na przyszłość
fot. Polsat Sport
Mamed Khalidov zabrał głos ws. swojej przyszłości

Mamed Khalidov (35-8-2, 15 KO) zdradził, co dalej z jego przyszłością. Doświadczony zawodnik MMA wyjaśnił wszysto w filmiku umieszczonym na jego koncie na Instagramie.

Khalidov podczas swojej ostatniej walki został znokautowany przez Roberto Soldicia. W efekcie musiał zostać zabrany do szpitala, gdzie przeprowadzono operację. Wygląda na to, że Khalidov nie zamierza jeszcze rezygnować z MMA.

 

- Poczekam aż zagoją się moje kości, a potem wrócę do treningów. Jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa. Co dalej? Zadecydujemy wspólnie. Ja, mój sztab i trenerzy - stwierdził. 

 

ZOBACZ TAKŻE: UFC rozpływa się nad Mateuszem Gamrotem! "Zmierza na szczyt"

 

Warto przypomnieć, że legenda polskiego MMA ma już na swoim karku 41 lat. Sam zawodnik uważa, że wiek nie przeszkadza mu w podejmowaniu kolejnych wyzwań. 

 

- Czuje się bardzo dobrze. Muszę tylko poczekać aż wszystko się zagoi. Jeżeli chodzi o mój wiek, to nie ma to z tym nic wspólnego. Gdyby moja kondycja była gorsza, lub gdybym zaczął zwalniać tempo, to już bym to odstawił - ocenił.

 

Khalidov w opublikowanym filmiku bardzo chwalił swojego ostatniego rywala. Stwierdził, że jego przegrana nie była uwarunkowana stanem fizycznym, ale bardzo dobrym wyszkoleniem przeciwnika. Powiedział, że wyciągnie wnioski z tej porażki.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mamed Khalidov (@mamed_khalidov)

Andrzej Adamiec/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie