Tak wyglądali goście studia Gali Mistrzów Sportu 2021 (ZDJĘCIA)

Inne
Tak wyglądali goście studia Gali Mistrzów Sportu 2021 (ZDJĘCIA)
fot. Telewizja Polsat
Dawid Tomala i Robert Lewandowski stworzyli wyśmienity duet w studiu po Gali Mistrzów Sportu.

Gala Mistrzów Sportu to jedno z najważniejszych wydarzeń w roku. Pojawiają się na niej największe postaci polskiego sportu, a także przedstawiciele środowiska. Część oficjalna była transmitowana na antenie Polsatu, a w Polsacie Sport przed i po gali można było obejrzeć studio. Karolina Szostak i Przemysław Iwańczyk omawiali w nim wydarzenia 2021 roku z nietuzinkowymi gośćmi. Zobaczcie, jak się prezentowali!

Miniona sobota była jedną z najważniejszych w sportowym kalendarzu. Do warszawskiego hotelu DoubleTree by Hilton zjechali się najważniejsi polscy atleci, działacze, a także kilku artystów.

 

Podczas części oficjalnej poznaliśmy finałową dziesiątkę 87. Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Telewizji Polsat na Najlepszego Sportowca 2021 Roku, ale zanim do tego doszło, widzowie Polsatu Sport mogli poczuć klimat tego wydarzenia oglądając studio. Pojawili się w nim nie tylko sportowcy, ale także oficjele, a także organizatorzy gali.

 

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdy na Gali Mistrzów Sportu 2021 (ZDJĘCIA)

 

Werdykt czytelników Przeglądu Sportowego i widzów Telewizji Polsat również został dokładnie omówiony w studiu po gali przez samych laureatów, prezesów związków sportowych oraz przedstawicieli Ringier Axel Springer oraz Telewizji Polsat.

 

Wszyscy prezentowali się nieziemsko i bardzo chętnie pozowali do zdjęć. Zobaczcie galerię zdjęć ze studia poprzedzającego i zamykającego Galę Mistrzów Sportu. 

 

Zdjęcia ze studia do Gali Mistrzów Sportu na kolejnych stronach.

 

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie