Koloseum powraca po krótkiej przerwie. Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Koloseum powraca po krótkiej przerwie. Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
Po krótkiej przerwie powraca magazyn sportów walki Koloseum

Po krótkiej przerwie powraca magazyn sportów walki Koloseum. Tym razem gośćmi Łukasza Jurkowskiego oraz Pawła Wyrobka będą Michał Andryszak, Tomasz Marciniak oraz Przemysław Saleta. Transmisja TV i stream online od 20:15 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

Sporty walki pomału budzą się do życia po świąteczno-noworocznej przerwie. W najbliższy weekend odbędzie się gala UFC Apex w Las Vegas. W walce wieczoru rękawice skrzyżują Calvin Kattar (22-5, 11 KO, 2 SUB) i Giga Chikadze (14-2, 9 KO, 1 SUB). Będzie to pierwsza impreza największej organizacji świata w 2022 roku. W Polsce dojdzie z kolei do gali KSW 66.

 

ZOBACZ TAKŻE: FEN 38: Kamil Kraska i Tato Primera dodani do karty walk

 

W bieżące wydarzenia w świecie mieszanych sztuk walki widzów Polsatu wprowadzi gość pierwszej części magazynu Koloseum - ekspert naszej stacji Tomasz Marciniak. Obok niego w studiu zasiądzie Michał Andryszak, który obecnie jest zawodnikiem Fight Exclusive Night. Andryszak (22-10-1NC, 14 KO, 7 SUB) wystąpi w walce wieczoru gali FEN 38, która 22 stycznia odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Jak reprezentant ANKOS MMA Poznań czuje się przed debiutem w klatce FEN?

 

Przed pierwszą galą UFC w tym roku wrócimy jeszcze do wydarzeń z poprzednich 12 miesięcy, a Bartłomiej Stachura zaprezentuje najefektowniejsze ubiegłoroczne nokauty w Ultimate Fighting Championship. Ponadto odwiedzimy na treningu zawodnika wagi półciężkiej Michała Oleksiejczuka, który wróci do oktagonu UFC w marcu podczas gali UFC 272, a jego rywalem będzie Dustin Jacoby.

 

Łukasz Jurkowski i Paweł Wyrobek porozmawiają wraz z gośćmi o czekającej nas gali Babilon MMA 27, która odbędzie się 28 stycznia w Skierniewicach. Nasz reporter Igor Marczak przeprowadzi rozmowę z bohaterem walki wieczoru Łukaszem Sudolskim.

 

W części pięściarskiej magazynu Koloseum jednym z głównych tematów będzie pierwsza tegoroczna gala Polsat Boxing Promotions. Widzowie poznają szczegóły zaplanowanego na luty wydarzenia, w tym obsadę walki wieczoru. Gospodarze wspólnie z Przemysławem Saletą przeanalizują też kartę walk gali grupy Top Rank, którą w nocy z soboty na niedzielę o godzinie 4:00 oglądać będzie można w Polsacie Sport. W walce wieczoru tego wydarzenia pogromca między innymi Andrzeja Fonfary i legendarnego Bernarda Hopkinsa – Joe Smith Jr. – będzie bronił mistrzowskiego pasa federacji WBO w wadze półciężkiej w starciu ze Stevem Geffrardem.

 

Transmisja TV i stream online od 20:15 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie